Letnie warsztaty dla dzieci i młodzieży – foto, szycie, survival – relacja z wydarzeń

Pragniemy podzielić się cudownymi wspomnieniami z naszej Wielkiej Przygody. Jak spędzamy wakacyjny czas z dala od miasta, czego się uczymy poprzez zabawę i integrację z pozostałymi grupami…. – zobaczcie sami!:)

Wakacje z pasją – wyjątkowe warsztaty w trzech odsłonach

Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do naszego wyjątkowego wakacyjnego projektu przeznaczonego dla dzieci szkolnych w wieku 8-14lat. Wybierz jedną z 3 grup jakie tworzymy i wspólnie przeżyjmy piękną przygodę w absolutnie cudownym miejscu.

„Warsztaty z pasją” stworzą trzy grupy:

  • 1 – Fotograficzna– malowane kadry z innej perspektywy
  • 2 – Twórcza – projektuję, szyję, stylizuję
  • 3 – Wielka przygoda – bliskie spotkanie z naturą z dużą dawką adrenaliny

Już tego lata w zielonym centrum Śląska – Świerklańcu / Nowym Chechle odbędą się 5 dniowe półkolonie dla dzieci/młodzieży ciekawych świata, mających pasję, szukających przygody i nowych wyzwań.

Warsztaty odbędą się w ośrodku wypoczynkowym Żagiel nad samym zalewem Nakło – Chechło oraz pobliskim plenerze – lasy, łąki. Nie będziemy zapewniać, że u nas jest magicznie, bajecznie, pięknie, poniższe zdjęcia zrobią to same.

Sesje świąteczne – studio i plener

Drodzy klienci – w połowie października rozpoczynamy nasz „maraton świąteczny” 😉

Zapraszamy do naszej fotograficznej pracowni  – tu powstała prawdziwa fabryka zabawek i dekoracji świątecznych! – raj dla dzieci

Oczywiście z przyjemnością wykonamy zdjęcia nie tylko Waszym dzieciom ale i całej Waszej rodzinie. Nie obawiajcie się zabrać z sobą dziadków/ babcie czy innych ludzi bliskich Waszemu sercu 🙂

Nasze studio – pracownia – szwalnia – nasz plener … po prostu NASZ RAJ

Kochani klienci …  od lipca 2022 roku urządziliśmy się w cieniu wysokiego lasu nad samą wodą jeziora Chechło. Nie będziemy zapewniać, że jest magicznie, bajecznie, pięknie, po prostu pokażemy kilka zdjęć z miejsca, gdzie zdjęcia robią się same…. gdzie powstają nasze kadry oraz gdzie tworzy się nasze rękodzieło.

Tutaj tworzy się nasze rękodzieło, drewniane zawieszki, ramy do zdjęć, fotodeski, wyjątkowe dekoracje w tym cudnej urody domki, a nawet całe miasta. Tutaj czynnie działa nasza szwalnia- gdzie tworzymy ubrania i dodatki do garderoby wykorzystywane na potrzeby sesji zdjęciowych jak również codzienna garderoba z dużym naciskiem na wygodę i dobrą jakość materiału i wykonania.

Zapraszamy Was z rodzinami i osobami bliskie Waszemu sercu do naszego raju – po piękną fotograficzną przygodę i wyjątkowe zakupy.

Serwis do rezerwacji terminów na sesję zdjęciową: www.klient.fotoklaser.pl

Nasz sklep: www.sklep.fotoklaser.pl

Sesje kobiece – oferta dla Pań

To wyjątkowe dla mnie spotkanie z klientką gotową pokazać swój charakter, zmysłowość, po prostu cząstkę siebie. Zapraszamy na wyjątkowe sesje wszystkie wyjątkowe Panie.

Oferta przedszkolna / szkolna

Drodzy rodzice, wychowawcy, dyrektorzy wszelkich placówek szukających wyjątkowej usługi fotograficznej dla swoich dzieci i podopiecznych.