Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Oferta- sesja przedszkolna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedszkolną i galerią przykładowych prac wykonanych dla przedszkolaków.

Drodzy rodzice i wychowawcy – organizując sesję dla Waszych pociech i wychowanków zaczynamy od ustalenia terminu i tematu sesji. Sesja może odbyć się zarówno w murach placówki- czyli studio lub w plenerze. Zazwyczaj jest to ogródek przedszkolny lub pobliskie okolice – gdzie grupa szybko dotrze spacerkiem. Dokładamy wszelkich starań, by spotkanie z fotografem szło w parze z dobrą zabawą i ciekawym doświadczeniem, a owoc tego spotkania cieszył Was i Waszych bliskich;) Dlatego możecie liczyć, że pomożemy wystylizować Wasze pociechy udostępniając na sesji naszą pokaźną szafę ubrań i dodatków.

Szanując Państwa decyzję oraz nasz czas i pracę do zdjęć indywidualnych podchodzą tylko te dzieci, których rodzice wyrazili taką chęć i zapisali swoją pociechę/pociechy. Formę zgłaszania dzieci do sesji ustala się indywidualnie w każdej placówce.
Wraz z zgłoszeniem dziecka do sesji pobierana jest opłata wpisowa – 40zł – którą, wykorzystują Państwo w formie zamówienia. Każdemu zgłoszonemu modelowi wykonanych jest kilka ujęć – byście Państwo sami wybrali te, według Was najpiękniejsze kadry. Do zdjęć koleżeńskich i grupowych podchodzą wszystkie dzieci z grupy- chyba że rodzic nie wyrazi na to zgody- prosimy takie uwagi zgłaszać u wychowawcy/dyrekcji.

Zdjęcia z sesji prezentujemy za pomocą naszego wygodnego serwisu internetowego dostępnego pod linkiem: www.klient.fotoklaser.pl Klienci logując się poprzez wpisanie hasła udostępnianego w placówce, uzyskują dostęp do całej galerii, to tutaj również w sposób elektroniczny składają zamówienie na wybrane ujęcia. Serwis jest intuicyjny i prosty, a przy tym daje możliwość zamówienia zdjęć w zaciszu domowym o dowolnej porze zarówno w wersji papierowej (tutaj również sami wybieracie rozmiar zdjęcia) jak i elektronicznej. W koszyku znajdziecie Państwo dodatkowe propozycje – jak fotodeski , fotoobrazy, a w sezonie listopad – styczeń kalendarze. Jeśli Państwa rachunek przekracza kwotę wpłaconej zaliczki – dopłatę reguluję się przelewem. Po złożonym zamówieniu system prześle na wskazanego przez Państwa maila potwierdzenie wraz z wglądem do zamówienia oraz danymi do przelewu.

Jeśli zamówili Państwo zdjęcia w wersji elektronicznej, system wyśle do Państwa maila z linkiem do pobrania zdjęć, resztę zamówień – formę papierową  zamówienia realizujemy i dowozimy do placówki.

Wraz z zapisaniem pociechy na sesję przedszkolną zgadzacie się Państwo z pełnym regulaminem dostępnym pod linkiem: http://www.fotoklaser.pl/blog/2016/02/23/regulamin-sesji-przedszkolnej-szkolnej/

Zapraszamy do zapoznania się z podstawową ofertą oraz przejrzenia naszych prac i współpracy!
fotoklaser.pl

*Wersja elektroniczna ujęcia to koszt od 30-50zł zł – wyceniana jest indywidualnie pod daną sesję. Na cenę składa się liczba uczestników, odległość placówki od biura i zaangażowanie jakie z naszej strony wymaga temat sesji.

Zapraszamy do przejrzenia naszych prac 🙂

Po więcej w temacie przedszkolnym zapraszamy tutaj: http://www.fotoklaser.pl/blog/category/sesje-przedszkolne/

Poprzedni wpis

Zaproszenie na sesje

Następny wpis

Nasza oferta - sesja szkolna

Komentarze zostały wyłączone

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij