Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zaproszenie na sesje

 1. Zaproszenie MINI – obejmuje 5 wybranych ujęć w wersji elektronicznej i papierowej. Czas realizacji do 3 miesięcy od daty zakupu. Po sesji klient ma wgląd do szerszego materiału i możliwość  dokupienia kolejnych ujęć w cenie 40zł/szt. Koszt zaproszenia – 350zł (dni powszednie) lub 450zł (weekendy i święta).
 2. Zaproszenie STANDARD – obejmuje 10 wybranych ujęć w wersji elektronicznej i papierowej.Czas realizacji – pełny rok od daty zakupu. Po sesji klient ma wgląd do szerszego materiału i możliwość dokupienia kolejnych ujęć w cenie 40zł/szt. Koszt zaproszenia 600zł (dni powszednie) lub 750zł (weekendy i święta).

  Istnieje możliwość schowania zaproszenia w gustownym albumie harmonijkowym, po sesji album posłuży wybranym zdjęciom – dopłata za album 60zł

  Dla pasjonatów drewna przygotujemy zaproszenie w ramie, wykonanej z starego drewna -dopłata za ramkę 100zł

  Zaproszenie schowane w przepięknym albumie tradycyjnym –  dostępny w różnych odcieniach, może być personalizowany.
  Album w rozmiarze 20x30cm pięknie pomieści zdjęcia: 10x15cm, 13x18cm lub 23x15cm – dopłata  do albumu 180zł. Cena personalizacji ustalana jest indywidualnie. Możliwe dokupienie ochronnego welurowego etui.

  Jeśli nie masz czasu lub ręki do pakowania prezentów- zostaw do nam ! Zrobimy to za Ciebie z największą przyjemnością! Cena od 30-50zł – ustalana indywidualnie z klientem.

  Polecamy serdecznie- na wyjątkowy prezent dla wyjątkowych ludzi!

Poprzedni wpis

Nasza oferta - sesja dziecięca / rodzinna

Następny wpis

Oferta- sesja przedszkolna

Komentarze zostały wyłączone

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij