Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nasza oferta – sesja dziecięca / rodzinna

Sesja może odbyć się zarówno w domu klienta jak i w plenerze lub innym wskazanym przez klienta miejscu.

Sesje noworodkowe i niemowlęce – tylko lifestyle. To naturalne, prawdziwe, Wasze chwile pełne emocji i wzajemnej bliskości. Takie sesje odbywają się zazwyczaj w zaciszu domowym klienta, a jeśli pogoda dopisze łączymy z krótkim plenerem w ogrodzie czy spacerem w pobliskim parku. Autentycznych scen rodzinnych i realnych wspomnień – tego szukamy w naszych kadrach. Nie pozycjonujemy maluszków w wiaderkach, koszach, miskach itp… Kochamy kadry pełne rodzicielskich uścisków, czułych spojrzeń, codziennych wrażeń ze wspólnie spędzanego czasu. Do tego mamy bzika na punkcie detali.

Przykładowe kadry maluchów zamieściliśmy pod osobnym wpisem: http://www.fotoklaser.pl/blog/2018/01/28/swiezaczki/

Trochę inaczej wygląda praca z starszymi dziećmi. Tu oprócz naturalnej sesji rodzinnej możemy dodatkowo pobawić się w magię i przenieść się na chwilę do innej epoki i miejsca. Dzieciaki mają dodatkową atrakcję- poznają nasze bardzo wiekowe zabawki i akcesoria, korzystają z naszej szerokiej szafy pełnej ubrań i dodatków jakich w sklepie nie spotkają. To przygoda w tworzenie bajkowych scenerii, w których Wy i Wasze dzieci grają rolę główną! – dodatkowa opcja dla baśniomaniaków 🙂

OFERTA 1: SESJA LIFESTYLE  –  pakiet podstawowy składa się z 10 ujęć.

– Klient otrzymuje wgląd do materiału z sesji, po czym samodzielnie wybiera swoje ulubione ujęcia.

– Wybrane ujęcia otrzymuje w wersji elektronicznej i papierowej. 

– W sesji może uczestniczyć dowolna ilość osób, dodatkowi uczestnicy jak dziadkowie, kuzynostwo, przyjaciele itp. nie mają wpływu na cenę.

– Czas sesji od 60-90 minut

Koszt sesji lifestyle – 500zł w dni powszednie lub 600zł w weekendy i święta.

– Wykupienie kolejnego ujęcia 30zł/szt – każde kolejne wykupione zdjęcie oddajemy w wersji elektronicznej i papierowej.

~~~~~~~~~~~~

OFERTA 2: MALOWANE BAŚNIOWE KADRY  – SESJA STYLIZOWANA –  pakiet składa się z 10 ujęć.

– Klient otrzymuje wgląd do materiału z sesji, po czym samodzielnie wybiera swoje ulubione ujęcia.

– Wybrane ujęcia otrzymuje w wersji elektronicznej i papierowej.

– Sesja dedykowana jest dla dzieci od 3 roku życia. Cena sesji dotyczy dziecka / rodzeństwa lub jednej rodziny. Dodatkowe osoby biorące udział w sesji należy zgłosić przed sesją. Ewentualna dopłata za ich uczestnictwo ustalana jest indywidualnie.

– Tworzymy dla Was miejsce plenerowe z wykorzystaniem naszych dodatków do sesji oraz przygotowujemy dla Państwa dodatkową opcjonalną garderobę. Kochamy wełnę, tiule, len, drewno i wszystko co naturalne – wszystko do Waszej dyspozycji.

– Temat kadrów stylizowanych zależy od Was – to wy możecie podać nam wskazówki, jak Wasze zainteresowania, które mogą stanowić główny temat sesji.

– Czas sesji od 60-90 minut

Koszt sesji stylizowanej – 700zł w dni powszednie lub 800zł w weekendy i święta.  UWAGA – W cenie sesji dodatkowe 11 ujęcie NIESPODZIANKA – wykonane w wysoko jakościowej edycji z serii baśniowe kadry! Niech ta baśń, do której Was porwiemy zamieszka w Waszym domu na długo!

– Wykupienie kolejnego ujęcia 40zł/szt – każde kolejne wykupione zdjęcie oddajemy w wersji elektronicznej i papierowej.

~~~~~~~~~~~~

Poniżej przykładowe zdjęcie oryginalne z sesji i baśniowy kadr.

OFERTA 3: SESJA LIFESTYLE + STYLIZOWANA  –  pakiet podstawowy składa się z 10 ujęć lifestyle i 10 ujęć stylizowanych.

– Klient otrzymuje wgląd do materiału z sesji, po czym samodzielnie wybiera swoje ulubione ujęcia.

– Wybrane ujęcia otrzymuje w wersji elektronicznej i papierowej. 

– W sesji może uczestniczyć dowolna ilość osób, dodatkowi uczestnicy jak dziadkowie, kuzynostwo, przyjaciele itp. biorący udział w sesji należy zgłosić przed sesją. Jeśli biorą udział w części stylizowanej ewentualna dopłata za ich uczestnictwo ustalana jest indywidualnie.

– Czas sesji od 90-120 minut

Koszt pełnego pakietu – 1000zł w dni powszednie lub 1200zł w weekendy i święta. UWAGA – W cenie sesji dodatkowe 21 ujęcie NIESPODZIANKA – wykonane w wysoko jakościowej edycji z serii baśniowe kadry! Niech ta baśń, do której Was porwiemy zamieszka w Waszym domu na długo!

– Wykupienie kolejnego ujęcia : 30zł/szt – z części lifestyle i 40zł/szt z sesji stylizowanej.  Każde kolejne wykupione zdjęcie oddajemy w wersji elektronicznej i papierowej.

Poniżej przykładowe zdjęcie oryginalne z sesji i baśniowy kadr.

– …i pamiętajcie… nie ma pory roku, pogody czy etapu w życiu, który nie nadawałby się na sesję zdjęciową. Spotkać warto się zawsze!

Zapraszamy do przejrzenia przykładowych kadrów!:)

Poprzedni wpis

Nasza oferta - plener ślubny

Następny wpis

Zaproszenie na sesje

Komentarze zostały wyłączone

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij