Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nasza oferta- reportaż ślubno weselny

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie tematu ślubno-weselnego. Mamy nadzieję , że znajdziecie Państwo wśród naszych propozycji ofertę stworzoną pod swoje oczekiwania i potrzeby.
Z największą przyjemnością nawiążemy współpracę z każdą Parą poszukującą świeżego i autentycznego spojrzenia na reportaż. Nie aranżujemy Waszego dnia, nie ingerujemy w jego przebieg. Naszą misją jest podglądanie tego co się wokół Was dzieje i utrwalanie w kadrze najpiękniejszych chwil. Poszukujemy momentów wzruszeń, radości, zabawy, okazywania wzajemnego wsparcia i pocieszenia. Interesuje nas tylko prawda!

Oferujemy :

Wariant 1: JEDNODNIOWY FOTOREPORTAŻ ŚLUBNO-WESELNY Z KRÓTKIM PLENEREM W DNIU UROCZYSTOŚCI

Usługa obejmuje całodniową dyspozycję fotografa w dniu uroczystości. Przyszli Państwo Młodzi sami określają godzinę
rozpoczęcia pracy fotografa. Zazwyczaj fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań – kończy po oczepinach.
W trakcie wesela można wykonać krótką sesję plenerową, oraz zdjęcia grupowe z gośćmi.

W efekcie Państwo Młodzi otrzymują:
– fotoreportaż z przebiegu uroczystości oddany po obróbce graficznej – min. 300 zdjęć na nośniku pendrive.
– personalny album tradycyjny, fotoalbum lub fotoksiążkę
– fotodeskę z wybranego zdjęcia
– prezentację multimedialną
CENA :4000zł

Wariant 2: JEDNODNIOWY FOTOREPORTAŻ ŚLUBNO-WESELNY Z SESJA PLENEROWĄ W INNYM TERMINIE

Usługa obejmuje całodniową dyspozycję fotografa w dniu uroczystości oraz w trakcie sesji plenerowej lokalnej (zazwyczaj trwa od 3-5 h, woj. śląskie i okolice). Przyszli Państwo Młodzi sami określają godzinę
rozpoczęcia pracy fotografa. Zazwyczaj fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań – kończy po oczepinach.
W trakcie wesela zachęcamy do wykonania sesji zdjęciowej z gośćmi. Miejsce sesji plenerowej ustalane jest wspólnie – w zależności od oczekiwań klientów. Z naszej strony dla niezdecydowanych mamy liczne propozycje bardzo klimatycznych miejsc.

W efekcie Państwo Młodzi otrzymują:
– fotoreportaż z przebiegu uroczystości oraz sesji plenerowej oddany po obróbce graficznej – min. 350 zdjęć na nośniku pendrive.
– personalny album tradycyjny, fotoalbum lub fotoksiążkę
– fotodeskę z wybranego zdjęcia
– prezentację multimedialną
CENA :4500zł

Wariant 3: JEDNODNIOWY FOTOREPORTAŻ ŚLUBNO-WESELNY Z WYJAZDOWĄ SESJĄ PLENEROWĄ W INNYM TERMINIE

Usługa obejmuje całodniową dyspozycję fotografa w dniu uroczystości oraz całodniową dyspozycję w trakcie sesji plenerowej (czas pracy ustalany indywidualnie). Przyszli Państwo Młodzi sami określają godzinę rozpoczęcia pracy fotografa. Zazwyczaj fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań – kończy po oczepinach.
W trakcie wesela zachęcamy do wykonania sesji zdjęciowej z gośćmi. Miejsce sesji plenerowej ustalane jest wspólnie – w zależności od oczekiwań klientów. Z naszej strony dla niezdecydowanych mamy liczne propozycje – nie straszne nam zatłoczone piękne miasta, wysokie góry czy odległe morza i oceny. Z prawdziwi pasjonatami zdjęć pojedziemy na przysłowiowy koniec świata. 🙂

W efekcie Państwo Młodzi otrzymują:
– fotoreportaż z przebiegu uroczystości oraz sesji plenerowej oddany po obróbce graficznej – min. 350 zdjęć na nośniku pendrive.
– Personalny album tradycyjny, fotoalbum lub fotoksiążkę
– fotodeskę z wybranego zdjęcia
– prezentację multimedialną
CENA :5000zł

Platforma do rezerwacji sesji i terminu: www.klient.fotoklaser.pl

Bez względu na wybrany wariant stawiamy na jakość!  🙂

Zainteresowanych propozycjami oprawy zdjęć jakie oferujemy odsyłamy pod poniższy link:
http://www.fotoklaser.pl/blog/2018/02/28/oprawa-slubniakow-czyli-jak-przechowywac-wyjatkowe-wspomnienia/

Materiał reportażowy z przebiegu uroczystości weselnej, który prezentujemy poniżej wzbogacamy o sesję rodzinną wykonaną z Waszymi gośćmi. Jeśli warunki pogodowe i obejście restauracji na to pozwala „wyciągamy” gości na małą przerwę plenerową – na zdjęcie grupowe, po czym chętnych zapraszamy do bardziej indywidualnych kadrów. Jesteśmy do Waszej dyspozycji do „ostatniej główki” :).

Na prezentację przykładowych zdjęć z takiej sesji zapraszamy do osobnego wpisu: http://www.fotoklaser.pl/blog/2019/09/26/nasza-oferta-zdjecia-rodzinne/

Sesja plenerowa – to temat bez końca – ile par tyle emocji, miejsc i pomysłów na swoją sesję. Dlatego tutaj również zapraszamy pod osobny wpis- całkowicie przeznaczony sesjom młodych nowożeńców. http://www.fotoklaser.pl/blog/2019/09/26/nasza-oferta-plener-slubny/

Poniżej prezentujemy wyrywkowe kadry w celu prezentacji naszego spojrzenia … z nadzieją, że nie jednym kadrem skradniemy Wasze serca! Uprzedzamy mamy słabość do detali, uwielbiamy weselnych seniorów i dzieciaki, szukamy rozczulonych gości roniących łzy wzruszenia i radosnych wariatów szalejących na parkiecie. Więcej pisać nie będziemy… bo to nie pisanie ma Was przekonać, a zdjęcia… Zapraszamy!