Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sesja pierwszoklasisty

Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu przykładowych kadrów wykonanych dla dzieci rozpoczynających szkolną przygodę.
Pierwsze przekroczenie szkolnego progu to wielkie przeżycie nie tylko dla samego pierwszoklasisty ale i całej rodziny- stąd wskazane, by i ona została uwieczniona w naszych kadrach. Wydarzeniu towarzyszy mnóstwo emocji, dlatego zazwyczaj po kilku oficjalnych kadrach z tornistrem i tytą pełną słodkości (must have każdego spotkania) sesję zamieniamy w radosne, beztroskie spotkanie, a gdy tylko kliencki wyrażą chęć – za pomocą znanego zaklęcia „czary mary” przenosimy całe spotkanie w przeszłość. Wiekowe książki na pasku i stare liczydła mają swoją moc. Owoc takiego spotkania stanowi piękną pamiątkę na lata, którą można schować w uroczej książeczce. Zapraszamy do obejrzenia materiału.
Pamiętajcie, że taka sesja zdjęciowa może stanowić idealny prezent dla pierwszoklasisty (oddajemy wam w ramach usługi drukowane zaproszenie na sesję – ważne 3 miesiące).

Oferta dostępna pod linkiem: http://www.fotoklaser.pl/blog/2019/10/01/nasza-oferta-sesja-dziecieca-rodzinna/

Platforma do rezerwacji sesji i terminu: www.klient.fotoklaser.pl

i w wersji do ręki w rozmiarze 20x20cm 😉

i to jest piękne… 😉

Poprzedni wpis

Malowane kadry - wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi ludźmi w wyjątkowym miejscu

Następny wpis

Nasza oferta - indywidualna / sesja narzeczeńska / ciążowa / małżeńska

Komentarze zostały wyłączone

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij