Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Oprawa ślubniaków- czyli jak przechowywać wyjątkowe wspomnienia!

Na naszym blogu już nie raz wspominaliśmy o możliwościach, jakie proponujemy by godnie oprawić Wasze zdjęcia- przedstawiliśmy propozycje dla zdjęć przedszkolno-szkolnych, reportażu komunijnego i okolicznościowego, oraz oprawę małych sesji dziecięcych, rodzinnych itp.
Przyszedł czas na giganta – reportaż ślubny często zawierający nawet do 600 ujęć. Wiele sposobów jest Wam doskonale znanych, bowiem nie od dziś istnieją albumy i fotoksiążki. Jednak rozmiar, okładka, wykonanie i funkcjonalność rożni je drastycznie. Mamy wiele propozycji – na pewno zaspokoimy klientów, którzy po gęstej selekcji chcą oprawić tylko zdjęcia wybrane- perełki, czyli zademonstrować te swoje „najulubieńsze”. Mamy również ciekawe rozwiązania dla wielkich miłośników zdjęć- którzy chcą utrzymać chronologię i ciągłość wydarzeń oprawiając praktycznie cały materiał.

Zacznijmy od tradycjonalistów, którzy chcą zdjęcie dotknąć, po czym najzwyczajniej w świecie podobnie jak robili to ich dziadkowie i rodzice wkleić je do albumu!:)
Poniżej prezentujemy :

  1. Album tradycyjny w naszym wydaniu!  W zależności od grubości i rozmiaru od 200 do 400zł

Dla miłośników czarnych kart…

… oraz dla kochających biel!

2. Fotoalbum oprawiony na sztywno z równie sztywnymi rozkładówkami. Wykonanie jest bardzo eleganckie i trwałe. W zależności od wybranej oprawy, personalizacji, rozmiaru i grubości: od 300 do 1000zł

3. Bez problemu cały reportaż schowamy w fotoksiążkach. Charakteryzują się one miękkimi kartami (środek) oraz sztywną oprawą. Możemy w nich zmieścić nawet 120 stron, co pozwala na demonstrację pełnego materiału reportażowego, a ulubione zdjęcia możemy nanieść na całą stronę fotoksiążki i pięknie się nimi delektować. Poniżej wersja z papierem mat!  W zależności od wybranej oprawy, personalizacji, rozmiaru i grubości: od 200 do 600zł

Mamy też w swojej ofercie nowość – fotoksiążkę dla prawdziwych srok!  Jeśli ktoś kocha błyskotki i świecidełka to ta fotoksiążka jest dla niego! Papier niczym lustro mieni się w świetle i połyskuje, przy czym jakość zdjęć powala! Co więcej- wielkim plusem tej fotoksiążki jest odporność wnętrza na wilgoć i brud- w tym ten naturalny pochodzący z przeglądania i dotyku!
Pięknie oprawiona w dedykowanym pudełku znajdzie swoich zwolenników i nie jednej Pani Młodej skradnie serce! Pendrive z kółeczkiem mile widziany- dopnie się do każdych kluczy:) Wyceniany indywidualnie

Każdy wyżej prezentowany album może być oddany na ręce Młodych w liczbie mnogiej – z myślą o rodzinie i najbliższych. A co jeśli klient chciałby zadbać i o najbliższych i o własny budżet ?:)
4. Jesteśmy na to przygotowani- na pewno zaproponujemy MINIALBUM – w którym zamieszczą się mocno wyselekcjonowane zdjęcia- ważne dla osoby, do której docelowo prezent jest dedykowany. Takimi albumami można cudnie podziękować rodzicom, dziadkom, świadkom itp…. i przy okazji mile ich zaskoczyć dopijając wspólnie nadwyżkę weselnych trunków 😉 W zależności od ilości kart od 120 do 220zł

5. Wracając jeszcze na chwilę do pendrive– poniżej prezentujemy Wam model w formie karty do portfela- możliwe z własnym nadrukiem, z ulubionym zdjęciem!.
Bez zbędnego gadania prezentujemy ten pomysł na „posiadanie” zdjęć zawsze przy sobie 🙂 Koszt: 75zł

6. Fotodeska. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o demonstracji wybranych zdjęć na ścianie czy półce. A że tworzymy w własnej pracowni cudne fotodeseczki– polecamy gorąco. Niech Wam się też zachce!:)

Pełna oferta:

www.fotoklaser.pl/rawar1.jpg

www.fotoklaser.pl/rawar2.jpg

www.fotoklaser.pl/rawar3.jpg

7. Zawieszka. No i na końcu coś bardzo malutkiego- z serii małe a cieszy 😉
personalna zawieszka / brelok :*

Oferta:

www.fotoklaser.pl/rawar4A.jpg

www.fotoklaser.pl/rawar4B.jpg

Skomponuj swój własny zestaw ślubny… jak Ania i Jacek 🙂

Po więcej zapraszamy do naszego biura 🙂

Poprzedni wpis

Wyjątkowa oprawa wyjątkowych zdjęć

Następny wpis

Sesje szkolne - w kolejowej zajezdni

Komentarze zostały wyłączone

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij