Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Wyjątkowa oprawa wyjątkowych zdjęć

Nasza praca w wybranych jednostkach szkolno- przedszkolnych zaczyna się cyklicznie w wrześniu i kończy w czerwcu, tuż przed rozdaniem świadectw. W między czasie kręcimy się z aparatem na terenie placówki organizując sesje zdjęciowe uczęszczających tam dzieci. To początek dalszej przygody- bowiem od sesji się zaczyna – to podstawowy budulec na tworzenie….
A co tworzymy… poza zdjęciami w dowolnym rozmiarze – zaraz wypunktujemy!;)

1. Albumy tradycyjne – oprawiony w jedwabną okładkę z grawerem na froncie dostępny w dwóch rozmiarach – MNIEJSZY 25x17cm – przeznaczony na zdjęcia 9x13cm i 13x18cm oraz WIĘKSZY w rozmiarze 20x30cm ( kartka A4)
Karta albumu zaprojektowana rozmiarowo tak, by móc oglądać zawartość albumu nie kręcąc głową lub samym albumem….wystarczy pamiętać o jednej zasadzie przy wywoływaniu zdjęć: dla przykładu DLA ROZMIARY WIĘKSZEGO: kadry poziome wywołujemy w rozmiarze 23x15cm i umieszczamy jedno zdjęcie na stronie, zdjęcia z kadrem pionowym zmieszczą się dwa w rozmiarze 10x15cm. Zobaczcie sami jak to wygląda na załączonych zdjęciach…. O ilości kart decyduje klient, w standardzie oferujemy 20 kart, czyli aż 40 stron.

CENA: Album mniejszy na zdjęcia 13x18cm: 120-150zł, album większy na zdjęcia 23x15cm :150-200zł. Dokładna cena zależy od grubości zamówionego albumu, czyli od ilości potrzebnych kart. Cena albumów nie zawiera wydruków.

2. Albumy harmonijkowe – dostępne w trzech rozmiarach – 10x15cm, 13×18 cm i 23x15cm – pomieszczą 10 ulubionych kadrów. Dostępne w różnych kolorach.

CENA: 40zł na zdjęcia 10x15cm, 50zł na zdjęcia 13x18cm i 60zł na zdjęcia 23x15cm. Cena nie zawiera wydruków

3. Mini fotoalbumy – produkt najwyższej jakości, idealny na zebranie kilku-kilkunastu ulubionych kadrów w niewielkim albumie.

CENA: 100zł za 6 stron (idealny pod 10-15 ujęć), 130zł za 10 stron (16-22 ujęć), 180zł za 16 stron (od 23- 30 ujęć) i 220zł za 20 stron (max 40 ujęć).

4. Kalendarze – trafiają do oferty w październiku, żegnamy się z nimi z końcem stycznia. 🙂

CENA: 28zł

5. Fotodeseczki – jedno i dwustronne. Na drewno zazwyczaj trafiają Wasze „najulubieńsze” kadry. Z całej przygody „przedszkolnej” można zbudować piękną drewnianą galerię, która zapewne ozdobi dziecięcy pokój. Często w tej formie tworzymy prezenty dla Waszych ukochanych wychowawców lub dzieci opuszczających przedszkole!:)

CENNIK ROZMIARÓW:

www.fotoklaser.pl/rawar1.jpg
www.fotoklaser.pl/rawar2.jpg
www.fotoklaser.pl/rawar3.jpg

6. Tablo pamiątkowe – realizowane dla grup najstarszych, opuszczających placówkę przedszkolną. Wykonane na sztywnej podstawie – dzięki czemu zyskuje na trwałości! Projekt indywidualny, tworzony pod każdą placówkę.

CENA: w zależności od ilości tego samego projektu od 50-70zł

7. MINIALBUM – TABLO – do książeczka posiadająca 3 rozkładówki plus zadrukowaną okładkę- pozwala w swobodny sposób pomieścić zdjęcia indywidualne absolwentów oraz grupówki. Zazwyczaj realizowane dla grup najstarszych, opuszczających placówkę przedszkolną. Wykonane na sztywnej podstawie – dzięki czemu zyskuje na trwałości! Projekt indywidualny, tworzony pod każdą placówkę.

CENA: w zależności od ilości tego samego projektu od 100-130zł

8. Fotoksiążka – obszerna pamiątka oferowana grupom przedszkolnym, w których współpraca trwa przez cały okres przebywania dzieci w placówce. Fotoksiążka zawiera zdjęcia z ich całego okresu przedszkolnego. Często książeczka zawiera również rysunki dzieci, ich podpisy, krótkie wywiady itp.

Projekt wykonywany indywidualnie dla każdej placówki.

CENA: 130zł – 30 stron (pomieści od 30-49 ujęć), 180zł – 40 stron ( pomieści od 50 do 70 ujęć), 230zł – 50 stron (pomieści do 100 ujęć).

9. Zawieszka personalna do kluczy lub torebki – coś wyjątkowego z serii „małe”, a cieszy! W wersji metalowej lub drewnianej 🙂

CENNIK ROZMIARÓW:

www.fotoklaser.pl/rawar4A.jpg
www.fotoklaser.pl/rawar4B.jpg

Czy jeszcze coś możemy dla Was zrobić ?;)

Poprzedni wpis

Sesja rodzinna, plenerowa, zimowa:)

Następny wpis

Oprawa ślubniaków- czyli jak przechowywać wyjątkowe wspomnienia!

Komentarze zostały wyłączone

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij