Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sesja komunijna dodatkowa dla klienta z obsługiwanej parafii

Drodzy rodzice komunijni!

Jeśli tak się składa, że nasza współpraca w temacie komunii rozpoczyna się już w kościele i jestem Państwa fotografem wykonujący usługę reportażu komunijnego dla całej parafii- cudownie! Mam dla Państwa ofertę specjalną. Wykonanie dodatkowej sesji plenerowej lub studyjnej Twojej pociechy oraz wykonania kilku kadrów rodzinnych.

Zabezpieczone: PRL w TICE

Treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Album prywatny – Kuba – dwa oblicza raju

Nie każdą podróżą „potrzebuję” podzielić publicznie… bowiem zdaję sobie sprawę, że każdy z nas zwiedza wybrane zakątki świata i przywozi swój album pięknych zdjęć i wiele cudownych wspomnień. Jednak tak zadziwiającego i kontrastowego kraju jak Kuba jeszcze nie poznałam…. a wiedząc, że wiele osób jest mocno uprzedzona do podróży na tę wyspę – „bo komuna” chciałabym pokazać prawdziwe oblicze przepięknej tropikalnej i gorącej Kuby z sztywnym i skrajnie komunistycznym systemem w roli głównej.
Nie będę zanudzać opowieściami, dla zainteresowanych Internety są szerokie- sporo wiadomości na pewno odnajdziecie. Moim celem jest pokazanie Kuby za pomocą obrazów….. są jednak takie zdjęcia, których nie sposób zrozumieć i odczytać poprawie bez komentarza.
Zostawiam kilka krótkich ciekawostek, by choć po trochu przybliżyć Wam ten kraj i dopełnić to co widać na zdjęciach.

Nasze rzemiosło – oprawa zdjęć – przegląd 2020

Robimy wpis zbiorczy z naszej pracy nadprogramowej- czyli wykonania dla naszych klientów wyjątkowej oprawy zdjęć. Dbamy, by wyjątkowe kadry nie pozostały jedynie plikami jpg zapisanymi w Waszym komputerze, ba nie chcemy, by wywołane zdjęcia kurzyły się na dnie szuflady! Zapraszam do przejrzenia poniższej galerii- może i Wasz czymś zauroczymy!:)

Nasza oferta – sesja szkolna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną dla placówek szkolnych oraz przykładową galerią naszych prac.

Oferta- sesja przedszkolna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedszkolną i galerią przykładowych prac wykonanych dla przedszkolaków.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij