Oprawa ślubniaków- czyli jak przechowywać wyjątkowe wspomnienia!

Na naszym blogu już nie raz wspominaliśmy o możliwościach, jakie proponujemy by godnie oprawić Wasze zdjęcia- przedstawiliśmy propozycje dla zdjęć przedszkolno-szkolnych, reportażu komunijnego i okolicznościowego, oraz oprawę małych sesji dziecięcych, rodzinnych itp.
Przyszedł czas na giganta – reportaż ślubny często zawierający nawet do 600 ujęć. Wiele sposobów jest Wam doskonale znanych, bowiem nie od dziś istnieją albumy i fotoksiążki. Jednak rozmiar, okładka, wykonanie i funkcjonalność rożni je drastycznie. Mamy wiele propozycji – na pewno zaspokoimy klientów, którzy po gęstej selekcji chcą oprawić tylko zdjęcia wybrane- perełki, czyli zademonstrować te swoje „najulubieńsze”. Mamy również ciekawe rozwiązania dla wielkich miłośników zdjęć- którzy chcą utrzymać chronologię i ciągłość wydarzeń oprawiając praktycznie cały materiał.

Zacznijmy od tradycjonalistów, którzy chcą zdjęcie dotknąć, po czym najzwyczajniej w świecie podobnie jak robili to ich dziadkowie i rodzice wkleić je do albumu!:)
Poniżej prezentujemy album tradycyjny w naszym wydaniu!

Sesja to tylko początek- czyli co oferujemy klientom szkolno-przedszkolnym

Nasza praca w wybranych jednostkach szkolno- przedszkolnych zaczyna się cyklicznie w wrześniu i kończy w czerwcu, tuż przed rozdaniem świadectw. W między czasie kręcimy się z aparatem na terenie placówki organizując sesje zdjęciowe uczęszczających tam dzieci. To początek dalszej przygody- bowiem od sesji się zaczyna – to podstawowy budulec na tworzenie….
A co tworzymy… poza zdjęciami w dowolnym rozmiarze – zaraz wypunktujemy!;)

1. Albumy tradycyjne – w rozmiarze A4 – z płócienną okładką pomieści zarówno zdjęcia małe 10x15cm jak i najpopularniejsze w rozmiarze 23x15cm. O ilości kart decyduje klient. Może pomieścić zdjęcia z całego okresu przedszkolnego, lub jeśli ilość kart na to pozwoli również okres szkolny!;)

Sesja rodzinna, plenerowa, zimowa:)

Ten uroczy chłopiec i jego rodzice to nasi stali klienci i przyjaciele rodziny. Rodziców fotografowaliśmy podczas ich uroczystości ślubnej, a teraz systematycznie dokumentujemy wzrost i rozwój ich owocu miłości, któremu nadano imię Kubuś 🙂
Ich rodzinny album wzbogacił się o 38 ujęć, zapewne coś trafi na ścianę czy półkę do salonu…. tymczasem my zapraszamy do obejrzenia małego skrótu…. niech Wam się też zachce!:)

Fotodeska – wyjątkowy pomysł na ekspozycję zdjęcia

Przedstawiamy Wam nasz pomysł na wyjątkową prezentację swoich ulubionych kadrów! Fotodeska to produkt „hand made” wykonywany w naszej pracowni. To połączenie drewna i fotografii oraz precyzyjna obróbka produktu. W finalnej postaci fotodeska oddana klientowi jest zabezpieczona przed zmianą koloru, nie straszna mu też wilgotna ścierka. Zobaczcie sami kilka naszych realizacji. Mamy nadzieję, że się w nich zakochacie!!:)

Po więcej realizacji odsyłamy Was na nasz facebookowy fanpage : https://www.facebook.com/pracowniarawar/

Nie zapomnijcie polakować – by śledzić na bieżąco nasze prace!

Malowidło czy zdjęcie – Malowane kadry

To nasz sposób postprodukcji fotografii, pozwala nadać zdjęciu subtelny klimat, to zabawa kolorami i światłem, to podkreślenie i uwidocznienie szczegółów, które istotnie wpływają na całościowy odbiór zdjęcia. Malowany kadr to połączenie fotografii i pędzla malarskiego, praca bardzo detalistyczna, wymagająca skupienia uwagi na najmniejszych szczegółach takich jak kontur ust czy obrys spojówek, błysk w oczach, wyciągnięcie naturalnych cieni i półcieni. Po prostu podkreślamy piękno i wdzięk. Podmalowane przez nas kadry będą robić wrażenie – obiecujemy!

Reportaż ślubny Michaliny i Pawła – materiał demonstracyjny

Kochani, po kilku latach intensywnej pracy w temacie fotografii ślubnej nie sposób zrobić nam skrótu z całokształtu. Chcielibyśmy jednak na przykładzie wybranej pary ukazać  Wam to, czego szukamy w tym wyjątkowym dla Was dniu … by Wasze wspomnienia były wyjątkowe, cieszące i wzruszające zarazem. Poniżej przedstawiam Wam piękną Michalinę i jej męża Pawła.